Kajak

Pikkus: 372 cm (12’2”) Laius: 74 cm (29”)
Kandevõime: 150 kg (331lbs) Kaal: 24 kg (53 lbs)
Pakiruumid:
Väike: minibox, luuk: 15cm (6´´)

Ranchero 12 on uuenduslik ja mitmeotstarbeline hübriid, mis ühendab endas nii tavalise süsta kui sit-on-topi häid omadusi. Suure avaga ja väga mahukas kokpit koos uue ja mugava istmega tagavad sulle eriti mugava olemise ka pikki tunde kestvaks sõiduks. Paadi kompaktsed mõõdud, mahukus ja hea manööverdamisvõime muudavad Ranchero12 süsta heaks aluseks, millega kala püüda, rannikumerd avastada või siseveekogudel matkata.

Pikkus: 366 cm (12′) Laius: 76 cm (29.9”)
Kandevõime: 145 kg (320 lbs) Kaal: 25 kg (55 lbs)
Pakiruumid:

Fisherman 12 on enamat kui lihtsalt süst või kanuu – see on mitmekülgne tööriist looduses liikujale. Fisherman 12 sobib kalapüügiks, jahiks, sukeldumiseks, lindude vaatlemiseks, pildistamiseks, maalimiseks. Kuid lisaks sellele: selles on mugav ka terve päev järjest istuda, see viib sind erinevatesse paikadesse kiirelt kohale ning see on piisavalt ohutu, et sind probleemidest eemal hoida.

Katamaraankere annab sellele paadile stabiilsuse, kiiruse ja kursihoidmise osas suurepärase võimekuse. Pontoonid viivad ujuvuse paadi teljest eemale ja nii paraneb stabiilsus. Nii saab sellest süstast ka püstiasendis spinningut heita.

Pikkuse-laiuse suhe määrab suuresti ära paadi kiiruse. Kaks kitsast keret on selles osas parem kui üks lai kere. Kiiruse pole küll selle klassi paatide kõige tähtsam omadus, kuid kiiremini ja kergema vaevaga sihtkohta jõudmine on alati teretulnud.

Kaks kitsast keret annavad ka parema kursihoidmisvõime, ilma et seejuures kaotaksid lühikesele kerele omast head manööverdavust. See omadus koos parema kiirusega teeb selle paadiga sõitmise nauditavamaks, kui paljude teiste selle klassi paatidega. Nii tunned ennast võrdselt hästi rannikumeres, kiirema vooluga jõel või hoopis järvedel.

Laenutatud kajakiga tulevad kaasa päästevest, veekindel kott, aer, vajadusel vihmakeep.

 

TUTVUGE MEIE HINNAKIRJAGA SIIN