Paadirendi kasulikkus.

Paadilaenutus on mugav, säästlik, hoiab kokku ruumi. Võtad paadi vabalt valitud ajal ja sõidad millal ja kus soovid. Laenutusest on kasu puhkajatele, kalameestele, sukeldujatele, jõe mõõdistajatele jne.
Paadi rentimine on kordi odavam, kui satud veekogule 5-7 korda aastas. Samuti  ei pea muretsema hoiuruumi pärast, omama kai kohta ja hoolduse muret ei ole. Kui on soov osta analoogset paati nagu on laenutuses, siis on soovitav proovida järgi, kas see paat on sinu vajadustele vastav nii ruumilt (palju mahutab su püügivarustust ja lapsi) kui ka paadi käitumisest vee peal. Saab testida ka paadi mootoreid, milline on see võimsus millest just sulle piisab.
Kui sul on paat olemas aga haagist pole ja vee äärde satud paar korda aastas, kas siis on mõttekas osta omale kallist haagis või lihtsam see võtta rendist?
Sul on paat, kuid see on suur, trantsportimine ja veeskamine aeganõudev ning keeruline, eriti kui on soov mina väiksematele jõgedele ja järvedele. Paadilaenutus aitab hädast välja, saad laenutada üheks korraks just sellise suurusega paadi nagu sa parajasti vajad.
Seal kus võib olla keelatud mootori kasutamine, on lahendus elektrimootor. Kuigi sa ei saa elektrit juurde valada on ta siiski vaikne ja mugav, lihtne käsitleda ja sellega on parem manööverdada kitsastes oludes. Mõistlikult kasutades saad elektri mootoriga terve päeva meeldivalt ära sisustada. Elektrimootorit on hea kasutada jõgedel, kus hakkad vastu voolu minema ja siis aku tühjenedes saad jõevooluga auto juurde tagasi triivida.
Paadilaenutus sobib hästi peredele piknikule minekuks. Võta oma poega/tütar kaasa kalale ,näita loodust ja värsket õhku, eemalda oma laps facebookist ja näita talle kohti, mida ta on näinud vaid piltidelt.
Sa ei pea muretsema keldri või garaaži turvalisuse pärast või kui palju sul ruumi on.
PVC paati on lihtne transportida. Kokkupakituna mahub ta auto pagasiruumi ja nii võid kalastada kasvõi Soomes. Paadirenti kasutavad nii töö, hobi kui ka ajaviiteks noorpered, harrastuskalamehed, jõgede mõõdistajad ja sukeldujad tänu madalale pardale.
Kindlasti andke teada, mida on soov tulevikus laenutada – õnged, gps, veekindlad kotid, spinningud, haagised, plastikpaadid, bensiinimootorid, kajakid, kanuud jne. Saame teada oma sihi, kuhu poole edasi areneda, et pakkuda just teile sobivat teenust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *